bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Pracownicy Galerii Bielskiej BWA


Dyrektor
Agata Smalcerz
dyrektor@galeriabielska.pl

Starszy Referent
Elżbieta Sokołowska
info@galeriabielska.pl

Gł. Specjalista - koordynator zespołu głównych specjalistów
Grażyna Cybulska
edukacja@galeriabielska.pl


Gł. Specjalista ds. wydawnictw; aranżacja wystaw

Krzysztof Morcinek
k.morcinek@gmail.com

Specjalista ds. promocji i edukacji
Joanna Stryjewska
j.stryjewska@galeriabielska.pl

Kierownik działu promocji
Justyna Łabądź
j.labadz@galeriabielska.pl

Specjalista ds. promocji
Adriana Piekarska
a.piekarska@galeriabielska.pl

Specjalista ds. promocji i edukacji                                                                                      Alina Gocka                                                                                              a.gocka@galeriabielska.pl

Specjalista ds. działalności programowo-edukacyjnej i realizacji wystaw
Lucyna Wylon
arting@galeriabielska.pl

Specjalista ds. promocji
Barbara Swadźba
b.swadzba@galeriabielska.pl

Kierownik administracyjny
Agnieszka Gadzińska
administracja@galeriabielska.pl

 Referent ds. administracyjno-technicznych
Michał Gąsior                                                                                                    m.gasior@galeriabielska.pl

Specjalista ds. technicznych
Andrzej Cybulski

Starsza księgowa
Danuta Jankowska
ksiegowosc@galeriabielska.pl

Główna Księgowa
Iwona Szypuła
i.szypula@galeriabielska.pl

Księgowa
Barbara Durajczyk
b.durajczyk@galeriabielska.pl

Gospodarz domu
Maciej Trzeciak                                                                                  m.trzeciak@galeriabielska.pl

Opieka nad ekspozycją
Małgorzata Mrowiec
Elżbieta Osiewicz - zamówienia wydawnicze                            wydawnictwa@galeriabielska.pl
Urszula Skrzela
Anna Klęczar

Inspektor Ochrony Danych
Aleksandra Kosior
iod@galeriabielska.pl



Opublikował: Aleksandra Kosior
Publikacja dnia: 14.10.2021
Podpisał: Jakub Paździora
Dokument z dnia: 06.05.2015
Dokument oglądany razy: 1 933