bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP

Pracownicy Galerii Bielskiej BWA

Dyrektor
Agata Smalcerz
dyrektor@galeriabielska.pl

Starszy referent ds. kadr i sekretariatu
Elżbieta Sokołowska
info@galeriabielska.pl

Kierownik działu realizacji wystaw i edukacji
Adriana Piekarska
a.piekarska@galeriabielska.pl

Gł. specjalista - koordynator zespołu głównych specjalistów
Grażyna Cybulska
edukacja@galeriabielska.pl


Gł. specjalista ds. wydawnictw; aranżacja wystaw

Krzysztof Morcinek
k.morcinek@gmail.com

Specjalista ds. promocji i edukacji
Joanna Stryjewska
j.stryjewska@galeriabielska.pl

Specjalista ds. promocji i edukacji
Alina Gocka
a.gocka@galeriabielska.pl

Specjalista ds. komunikacji
Michał Gąsior
m.gasior@galeriabielska.pl

Specjalista ds. działalności programowo-edukacyjnej i realizacji wystaw
Lucyna Wylon
arting@galeriabielska.pl

Specjalista ds. promocji
Barbara Swadźba
b.swadzba@galeriabielska.pl

Kierownik administracyjny
Agnieszka Gadzińska
administracja@galeriabielska.pl

Specjalista ds. technicznych
Andrzej Cybulski
a.cybulski@galeriabielska.pl

Główna księgowa
Iwona Szypuła
i.szypula@galeriabielska.pl

Specjalista ds. płac i księgowości
Barbara Durajczyk
b.durajczyk@galeriabielska.pl

Gospodarz domu (Willa Sixta), kierowca
Maciej Trzeciak
m.trzeciak@galeriabielska.pl

Opieka nad ekspozycją
Małgorzata Mrowiec
Elżbieta Osiewicz - zamówienia wydawnicze  wydawnictwa@galeriabielska.pl
Urszula Skrzela
Anna Klęczar

Inspektor ochrony danych
Beata Kózka
iod@galeriabielska.pl



Opublikował: Aleksandra Kosior
Publikacja dnia: 18.10.2022
Podpisał: Jakub Paździora
Dokument z dnia: 06.05.2015
Dokument oglądany razy: 2 701